Het Alzheimercafé 11 juli biedt gezelligheid, muziek en verrassende ontmoetingen voor mensen met dementie, naasten en professionals. Voelt u zich welkom en neem vooral iemand mee.
Lees meerDag: 13 juni 2023
Rondom rouwcafé – De poort van mijn hart
Als we te maken krijgen met een ingrijpende gebeurtenis bijvoorbeeld door overlijden, moeten we een manier vinden om ons te beschermen tegen de overweldigende gevoelens die deze gebeurtenis met zich mee brengt. Om te kunnen overleven bouwen we van binnen een verdedigingswerk op.
Lees meerDit was de Avond4Daagse Dedemsvaart Live
Het was dinsdag 6 juni 2023 tot en met vrijdag 9 juni 2023 weer groot feest in Dedemsvaart tijdens de Avond4Daagse Live. Om niks te missen van dit wandelfestijn was Omroep NOOS live aanwezig. De hele week was alles te volgen via de radio, kabelkrant, Youtube en Facebook.
Lees meerBiljarten: Poule 13 van Bruchterveld’s Open
Ook maandagavond weer een heerlijke biljartavond. Eerste plaats omdat de meeste spelers behoorlijk aan elkaar “gewaagd waren” maar ook om het vertoonde niveau en de verrassende uitslagen en NOOS kwam langs voor een rechtstreeks radio-verslag.
Lees meer