HARDENBERG – RTV4 zendt zaterdag 6 juni live uit vanaf Random Live op de sportboulevard in Hardenberg. Tussen 16.00 en 20.00 uur hoor je de sfeer vanaf het terrein en volop aandacht voor de bands die optreden.
Presentatoren Jeffrey Hoekman en Jari de Jonge nemen de luisteraars mee langs alles wat er gebeurt. Ze spreken met bandleden, bezoekers en betrokkenen bij het evenement. Zo hoor je niet alleen de muziek, maar ook de verhalen achter de optredens.
Meekijken
Naast de radio-uitzending op Vechtdal FM en NOOS FM is er ook beeld. Via NOOS TV kun je meekijken met de optredens op het terrein. Zo beleef je Random Live niet alleen via de radio, maar zie je ook wat er op het podium gebeurt.
Meebeleven
Random Live staat in het teken van lokale en regionale livemuziek. Voor RTV4 is het een mooie kans om het evenement dichter bij de luisteraars én kijkers te brengen. Wie er niet bij kan zijn in Hardenberg, kan de sfeer toch volop meebeleven via Vechtdal FM, NOOS FM en NOOS TV.
Foto: Shannon Hendriks / Tekst: Rick Malipaard