BRUCHT – Een ploegwedstrijd zoals het vroeger ging; met het paard voor de ploeg. Deze 1 pk’s waren afgelopen weekend voor de ploeg te zien in Brucht en trokken mooie rechte voren.
Elf teams deden mee aan de nostalgische ploegwedstrijd in Brucht, die georganiseerd werd door Menvereniging Het Aangespannen Recreatie Paard (HARP). Elke deelnemer kreeg een stuk grond toegewezen om vervolgens te proberen het land zo netjes mogelijk om te ploegen. De deelnemers werden beoordeeld door een deskundige jury, die onder meer keek naar de diepte en netheid van de voren.
De reportage is gemaakt door Wim Herbert van RTV Vechtdal (Ommen-Dalfsen). De lokale omroepen Omroep NOOS, Delta Media Groep (Twenterand) en RTV Vechtdal zullen geleidelijk verdwijnen en samen verder gaan als de nieuwe streekomroep RTV4.
![]()