NIEUWSGIERIG?   WIJ OOK!

HARDENBERG - Douwe Prinsse, Jannes Janssen en René de Vent hebben afscheid genomen als wethouder van de gemeente Hardenberg.

In de respectievelijk 16, 12 en 8 jaar wethouderschap is er veel gebeurd in de gemeente Hardenberg. De drie wethouders nemen ieder op persoonlijke wijze afscheid van inwoners, ondernemers en organisaties.

Douwe Prinsse
Douwe PrinsseRuim 16 jaar geleden werd Douwe Prinsse wethouder namens het CDA. In deze periode heeft hij zich vol passie en energie ingezet voor onze gemeente. Op vrijdag 25 mei 2018 is de afscheidsbijeenkomst van Douwe Prinsse. Iedereen die de voormalig wethouder de hand wil schudden is van harte welkom op vrijdag 25 mei om 15.00 uur in het gemeentehuis van Hardenberg.

Jannes Janssen
Jannes JanssenJannes Janssen is ruim 12 jaar wethouder geweest namens de ChristenUnie. Met zijn bevlogenheid heeft hij veel voor onze gemeente betekend. Jannes Janssen neemt tijdens een afscheidsbijeenkomst op donderdag 31 mei 2018 afscheid van de gemeente Hardenberg. Iedereen die de voormalig wethouder de hand wil schudden is van harte welkom op 31 mei tussen 16.30 en 17.30 uur in het gemeentehuis van Hardenberg.

René de Vent
rene de vent opening studioRené de Vent werd ruim 8 jaar geleden wethouder namens de PvdA. Met een speciale afscheidstour neemt hij op vrijdag 8 juni afscheid. Samen met een groep genodigden rijdt hij met een bus langs projecten waar hij trots op is, om gezamenlijk stil te staan bij de prettige samenwerking.

Luister Live

Nu en Straks

14:00-16:00
Music Memories (H)
16:00-17:00
Non-Stop Vrijdagmiddag
17:00-18:00
DolFijn (H)
18:00-19:00
Vechtdal Politiek
19:00-20:00
Non-Stop Vrijdagavond

Luister onderweg met TuneIn